lp.gif
   
 
ja

Vše to začalo v roce 1975, kdy jako malé dítě jsem poskakoval v postýlce na ABBU a Boney M a hudba mě natolik chytla, že ji dnes provozuji hlavně pro zábavu a pobavení lidí okolo mne.

V roce 1986 jsem již nahrával na první dovezené hifi věže ty nejlepší pecky, co se hrály v rádiích a sledoval hudební pořady na Polsku či NDR. Díky několika skvělým starším kamarádům jsem posháněl spoustu kazet se skvělými nahrávkami bez názvů a teprve dnes jsem je již skoro všechny rozluštil (a to zase díky několika novým skvělým kamarádům).

Po návštěvě (ještě) západního Německa jsem zjistil převratnou novinku pod názvem CD a po poslechu jsem byl úplně zmatený, co mi to doma šumí za nahrávky. A byl tu rok 1988, kdy jsem na pionýrském výměnném táboře v NDR poznal jednoho DJ, který to teda vařil něco na vinylech a něco na CD. To mne tedy vzalo natolik, že o 3 roky později i já poprvé zkouším pro partu přátel pořádat zábavu již z CD a kazeťáku.

O rok později jsem začal pomáhat několika DJ´s a budovat si vlastní aparát a pořádat vlastní akce. Z počátku malé akce třeba v hasičárnách (Třebeš HK, Skalička), větší (Vulkán, Hacienda), několik Silvestrů v Opočně a na horách, či plesech Adal, až po restaurace a hospody (Country club Lucie, LTC kurty) a různé vesnice okolo HK.

Tato internetová stránka vznikla hlavně díky přátelům a lidem, kteří již pravidelně chodí na naše zábavy a touto cestou budou vzpomínat na starší akce, prohlédnou si fotky a dočtou se, co a kde se chystá, mohou si rezervovat místa a podílet se na změnách těchto stránek.

Přeji Vám krásné cestování po tomto webu, hodně zážitků a rád si přečtu připomínky či dotazy, na které rád odpovím.

DJ TOM

 
 
Jste  návštěvník.
Vyrobeno 2004 D.J.Tom